Ana sayfa KPSS OABT Malatya KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Kursu

Malatya KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Kursu

325
0
PAYLAŞ

Malatya KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Kursu

ÜCRETSİZ ÖN BİLGİ TALEP FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Malatya en iyi kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) dershaneleri arasına Akademi Dünyası geliyor… Hem örgün hem online Kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)  kursları arasında en iyi Kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)  kursudur.

Memur Ol, Hayallerini Erteleme

 

KPSS-Öğretmenlik, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan eğitim kurumlarında kadrolu olarak öğretmenlik yapmak isteyen tüm adayların girmesi gereken sınavdır. Eğitim Fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun olan adaylar bu sınava girebilir. Adayların, KPSS’den almış oldukları puan ile öğretmen kadroları için Milli Eğitim Bakanlığına başvurdukları tarihte mezun durumda olmaları şarttır.

 

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Sınavına girecek Bölümler

Yabancı Dil (İngilizce) Öğretmenliği

Biyoloji Öğretmenliği

Coğrafya Öğretmenliği

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği

Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji Öğretmenliği

Fizik Öğretmenliği

İlköğretim Matematik Öğretmenliği

Kimya Öğretmenliği

Matematik (Lise) Öğretmenliği

Okul Öncesi Öğretmenliği

Rehber Öğretmen

Sınıf Öğretmenliği

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Tarih Öğretmenliği

Türk Dili Edebiyatı Öğretmenliği

Türkçe Öğretmenliği

 

Malatya Akademi Dünyası‘nı başarıya taşıyan en önemli unsurlardan biri de ABSEM’dir. ABSEM; Avrupa Bazlı Sistematik Eğitim Modeli demektir. ABSEM ile öğrencilerin akademik yetenekleri,öğrenme stilleri, kişilikleri, ilgi alanları,bilgi birikimleri, deneyimleri ve öğrenme güdüleri açısından birbirinden çok farklı öğrencilerden oluştuğu gerçeğinden hareketle,öğretim programları ayrı ayrı planlanarak uygulanır. ABSEM Eğitim modeli Balıkesir Akademi Dünyası Eğitim Merkezi sadece kurumlarında uygulanmaktadır.

CineKPSS eğitim modeli ile sınava hazırlanmak Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde…

Malatya uzaktan eğitim Kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)  kurslar için Malatya ’nin en iyi kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) dershanesi Akademi Dünyası bünyesinde aktif ve etkili bir şekilde faaliyet gösteren “Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi” kapsamında KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) kursu interaktif yani canlı eğitim şeklinde kurs merkezleri, kültür merkezleri, cafe, evinize kadar ulaşan eğitime CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) denir.

Malatya Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi sayesinde; Kpss Genel Kültür Genel Yetenek Kursları, Kpss Eğitim Bilimleri Kursları, Kpss OABT Kursları, Kpss A Grubu Uzmanlık Kursları alabilirsiniz.

Söz konusu eğitimler, örgün olarak verilebildiği gibi Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine interaktif olarak da eğitim hizmeti verilmektedir. Eğitimlerimiz hem video hem de canlı etkileşimli olarak verilmektedir.

 

Malatya CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) ile, öğrenci canlı bir şekilde aldığı eğitim kapsamında aklına takılan her türlü soruyu anlık olarak“Whatsapp Soru Çözüm Hattı” vasıtasıyla öğretmene aktarabilir, karşılıklı iletişime girebilir. Bu sayede kurstan beklenen verim maksimum seviyeye ulaşır. KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) kursu

hazırlık aşamasında bütün müfredatı dershane ortamındaymış gibi alıp, memur olma hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Malatya CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)Eğitim merkezlerinde tamamen ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Yakınlarınızda eğitim kurumu yoksa yada çok yoğun çalışıyorsanız CineKPSS’ye www.akademiuzem.com adresinden en ekonomik koşullarla evinizden, iş yerinizden sınavlara hazırlanarak HAYALLERİNİZE ulaşacaksınız.

 

Malatya kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) hazırlık kursları ücretlerini  7-24 Danışma hattımız 0 530 304 98 98 ve 444 33 07  nolu telefon hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Kurs Kapsamı ve İçerikleri

Ücretsiz CineKPSS Kursumuz ile sinema ortamındaymış gibi kurs merkezlerimiz de alacaksınız ve 4 ay gibi kısa süre de verimli bir şekilde bitirebileceğiniz teorik eğitimlerimizin yanı sıra, Uluslararası Eğitim Modeli kapsamın da bütün katılımcılara ;

  • Kariyer Planlama
  • Online Rehberlik Danışma
  • Verimli Çalışma Takvimi
  • Hızlı Okuma Kursu (Zaman Kaybını Önleme İçin)
  • Kişisel Gelişim Kurs ve Seminerleri gibi destekleyici kişisel gelişim eğitimleri uzman eğitmenler tarfından cinekpss programına destek olarak ÜCRETSİZ verilmektedir.

 

CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Canlı Eğitim içeriğimiz de Kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)ders anlatımları,Kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) Ünite Testleri, Kpss Konu Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)özetlerine , kpss Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) deneme sınavlarına ulaşabilirsiniz.

 

CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT) katılımcılarına ÜCRETSİZ Whatsapp Soru Çözüm Hattı : 0 530 304 98 98

Bu hat üzerinde Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)sınavlarına hazırlık aşamasında olan öğrencilerimiz çözemediği soruları 0 530 304 98 98 ve 444 33 07  nolu hattımıza yollayarak ücretsiz bir şekilde soruları çözülür.

CineKPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (OABT)katılımcılarına Online Rehberlik Destek Hattı : 0 530 304 98 98  Rehber öğretmenlerimiz ders çalışma teknikleri, stres yönetimi derslere nasıl çalışmanız gerektiği gibi sorularınıza ücretsiz destek oluyor.

 

Bizi www.akademiuzem.comyadawww.akademidunyasi.com.tradreslerimizden takip edebilirsiniz. Email adresimiz : info@akademidunyasi.com.tr

 

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim örnek videolarımızı incelemekiçin YouTUBE kanalımızdan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCUvKYFn0BE_lvFkdNWAm8JA