Ana sayfa KPSS A GRUBU Kursu Muş KPSS Kursu A Grubu |Akademi dünyası

Muş KPSS Kursu A Grubu |Akademi dünyası

282
0
PAYLAŞ

Muş en iyi kpss dershaneleri arasına Akademi Dünyası geliyor… Hem örgün hem online A Grubu Kpss kursları arasında en iyi Kpss kursudur.

Memur Ol, Hayallerini Erteleme

Muş KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI KURSLARINA HAZIRLIK PROGRAMI

 

KPSS A grubu Nedir?  Kamu kurum ve kuruluşlarındaki müfettiş, uzman, denetmen, kontrolör yardımcılıkları ile kaymakam adaylığı kadrolarına A grubu kadrolar, bu kadrolara atanabilmek için yapılan sınava da KPSS-A denmektedir. Örnek verecek olursak, Maliye Bakanlığı Hesap Uzman yardımcısı, TEDAŞ Müfettiş Yardımcısı, Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Kontrolör yardımcısı kadroları KPSS-A kadrolardır.İİBF mezunları ve sınırlı sayıda da olsa Mühendislik Fakültesi mezunları girebilmektedir.

 

Muş Kpss Genel Kültür Genel Yetenek Dersleri
Matematik kursu
Tarih kursu
Türkçe kursu
Coğrafya kursu
Vatandaşlık kursu

Muş Kpss Alan Bilgisi Dersleri
Hukuk
İktisat
İşletme
Maliye
Muhasebe
Kamu yönetimi
Uluslararası ilişkiler
Çeko
İstatistik

Muş Akademi Dünyası‘nı başarıya taşıyan en önemli unsurlardan biri de ABSEM’dir. ABSEM; Avrupa Bazlı Sistematik Eğitim Modeli demektir. ABSEM ile öğrencilerin akademik yetenekleri,öğrenme stilleri, kişilikleri, ilgi alanları,bilgi birikimleri, deneyimleri ve öğrenme güdüleri açısından birbirinden çok farklı öğrencilerden oluştuğu gerçeğinden hareketle,öğretim programları ayrı ayrı planlanarak uygulanır. ABSEM Eğitim modeli Muş Akademi Dünyası Eğitim Merkezi sadece kurumlarında uygulanmaktadır.

CineKPSS eğitim modeli ile sınava hazırlanmak Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde…

Muş uzaktan eğitim A Grubu kpss  kursları için Muş ’nin en iyi A Grubu kpss dershanesi Akademi Dünyası bünyesinde aktif ve etkili bir şekilde faaliyet gösteren “Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi” kapsamında A Grubu KPSS kursu interaktif yani canlı eğitim şeklinde kurs merkezleri, kültür merkezleri, cafe, evinize kadar ulaşan eğitime A Grubu CineKPSS denir.

Muş Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi sayesinde; Kpss Genel Kültür Genel Yetenek Kursları, Kpss Eğitim Bilimleri Kursları, Kpss OABT Kursları, Kpss A Grubu Uzmanlık Kursları alabilirsiniz.

Söz konusu eğitimler, örgün olarak verilebildiği gibi Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine interaktif olarak da eğitim hizmeti verilmektedir. Eğitimlerimiz hem video hem de canlı etkileşimli olarak verilmektedir.

 

Muş CineKPSS A Grubu ile, öğrenci canlı bir şekilde aldığı eğitim kapsamında aklına takılan her türlü soruyu anlık olarak“Whatsapp Soru Çözüm Hattı” vasıtasıyla öğretmene aktarabilir, karşılıklı iletişime girebilir. Bu sayede kurstan beklenen verim maksimum seviyeye ulaşır. A Grubu KPSS kursu hazırlık aşamasında bütün müfredatı dershane ortamındaymış gibi alıp, memur olma hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Muş A Grubu CineKPSS Eğitim merkezlerinde tamamen ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Yakınlarınızda eğitim kurumu yoksa yada çok yoğun çalışıyorsanız A Grubu CineKPSS’ye www.akademiuzem.com adresinden en ekonomik koşullarla evinizden, iş yeriniz den sınavlara hazırlanarak HAYALLERİNİZE ulaşacaksınız.

 

Muş A Grubu kpss hazırlık kursları ücretlerini 7-24 Danışma hattımız 444 33 07  ve 0 530 304 98 98 nolu telefon hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

CineKPSS A Grubu Canlı Eğitim içeriğimizde Kpss A Grubu ders anlatımları,Kpss A Grubu Ünite Testleri,Kpss A Grubu Konu özetlerine , kpss A Grubu deneme sınavlarına ulaşabilirsiniz.

A Grubu CineKPSS katılımcılarına ÜCRETSİZ Whatsapp Soru Çözüm Hattı : 0 530 304 98 98

Bu hat üzerinde A Grubu sınavlarına hazırlık aşamasında olan öğrencilerimiz çözemediği soruları 0 530 304 98 98 ve 444 33 07  nolu hattımıza yollayarak ücretsiz bir şekilde soruları çözülür.

A Grubu CineKPSS katılımcılarına Online Rehberlik Destek Hattı : 0 530 304 98 98  Rehber öğretmenlerimiz ders çalışma teknikleri, stres yönetimi derslere nasıl çalışmanız gerektiği gibi sorularınıza ücretsiz destek oluyor.

 

Bizi www.akademiuzem.com  yada www.akademidunyasi.com.tr   adreslerimizden takip edebilirsiniz.
Email adresimiz : info@akademidunyasi.com.tr

 

Muş A Grubu KPSS Kursu

ÜCRETSİZ ÖN BİLGİ TALEP FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim örnek videolarımızı incelemek için YouTUBE kanalımızdan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCUvKYFn0BE_lvFk

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here