Ana sayfa Kamu Personeli Seçme Sınavı Uzaktan Eğitim Kpss Eğitim Bilimleri Kursu Adana

Uzaktan Eğitim Kpss Eğitim Bilimleri Kursu Adana

311
0
PAYLAŞ

Uzaktan Eğitim Kpss Eğitim Bilimleri Kursu Adana
Öğretmen Ol, Hayallerini Erteleme
Uzaktan Eğitim Kpss EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Adana Eğitim Dönemleri Ve Kurs Hakkında Detaylı Bilgi İçin Eğitim Danışmanlarımız İle İletişime Geçiniz
_____________________________________________________
09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33 07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “uzem-kpss-eğitim” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.
_____________________________________________________

Uzaktan Eğitim Kpss EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Adana Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Kursları ile evinizin konforunda sınavlara hazırlanma şansına sahip olacaksınız…..

Uzaktan Eğitim Kpss EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Adana KPSS sınavlarında hazırlanacağınız kurs Eğitim Bilimleri soruları, Kpss A Grubu öğretmen adaylarının Kpss lisans düzeyinde girmek zorunda olduğu sınavın sorularını kapsamaktadır. Eğitim Bilimleri Gelişim Psikolojisi, Öğrenme Psikolojisi, Ölçme ve Değerlendirme, Program Geliştirme, Öğretim Yöntem ve Teknikleri ve Rehberlik derslerinden oluşmaktadır. Bu derslerin eğitim bilimleri içerisinde soru dağılımı; gelişim psikolojisi 12, öğrenme psikolojisi 16, ölçme ve değerlendirme 12, program geliştirme ve sınıf yönetimi 8, öğretim yöntem ve teknikleri 20 ve rehberlik 12, şeklinde toplamda 80 soru olmak üzere dağılmaktadır.

Uzaktan Eğitim EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Sınav hazırlık programlarında dersleri ister tek tek isterseniz indirimli bir şekilde paket halinde satın alabilirsiniz. https://akademiuzem.com/Kampanyalar.aspx linki tıklayarak indirimli kurslarımıza ulaşabilirsiniz.
Uzaktan Eğitim Kpss EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Adana derslerini ister canlı eğitim ister video eğitim seti şeklinde satın alabilirsiniz.
• Uzaktan Eğitim GELİŞİM PSİKOLOJİSİ
• Uzaktan Eğitim ÖĞRENME PSİKOLOJİSİ
• Uzaktan Eğitim ÖĞRETİM YÖNTEM VE TEKNİKLERİ
• Uzaktan Eğitim ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME
• Uzaktan Eğitim PROGRAM GELİŞTİRME
• Uzaktan Eğitim REHBERLİK

www.akademiuzem.com adresini ziyaret ederek Kpss EĞİTİM BİLİMLERİ , Kpss Eğitim Bilimleri, Kpss A Grubu, Kpss Öğretmenli Alan bilgisi kurslarına uzaktan eğitim sistemi ile hazırlanabilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz.
Kpss Uzaktan Eğitim EĞİTİM BİLİMLERİ Kursu Adana detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz

09:00 – 19:00 SAATLERİ ARASINDA İLETİŞİM İÇİN
444 33  07No’lu telefondan direk iletişime geçebilirsiniz.

7-24 ARANMA TALEBİ BIRAKMAK İÇİN ;
0 (530) 304 98 98 Whatsapp ya da kısa mesaj olarak “uzem-kpss” yazıp yollamanız yeterli. Eğitim danışmanlarımız size dönüş yapacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here