Ana sayfa KPSS A GRUBU Kursu Antalya KPSS Kursu A Grubu |Akademi dünyası

Antalya KPSS Kursu A Grubu |Akademi dünyası

624
0
PAYLAŞ
Sosyal Medyadan Kurs İçeriklerini Görebilirsiniz:
Facebook
YouTube
Instagram

 

Antalya en iyi kpss dershaneleri arasına Akademi Dünyası geliyor… Hem örgün hem online A Grubu Kpss kursları arasında en iyi Kpss kursudur.

Memur Ol, Hayallerini Erteleme

Antalya KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI KURSLARINA HAZIRLIK PROGRAMI

 

KPSS A grubu Nedir?  Kamu kurum ve kuruluşlarındaki müfettiş, uzman, denetmen, kontrolör yardımcılıkları ile kaymakam adaylığı kadrolarına A grubu kadrolar, bu kadrolara atanabilmek için yapılan sınava da KPSS-A denmektedir. Örnek verecek olursak, Maliye Bakanlığı Hesap Uzman yardımcısı, TEDAŞ Müfettiş Yardımcısı, Tarım ve Köy işleri Bakanlığı Kontrolör yardımcısı kadroları KPSS-A kadrolardır.İİBF mezunları ve sınırlı sayıda da olsa Mühendislik Fakültesi mezunları girebilmektedir.

 

Antalya Kpss Genel Kültür Genel Yetenek Dersleri
Matematik kursu
Tarih kursu
Türkçe kursu
Coğrafya kursu
Vatandaşlık kursu

Antalya Kpss Alan Bilgisi Dersleri
Hukuk
İktisat
İşletme
Maliye
Muhasebe
Kamu yönetimi
Uluslararası ilişkiler
Çeko
İstatistik

Antalya Akademi Dünyası‘nı başarıya taşıyan en önemliunsurlardan biri de ABSEM’dir. ABSEM; Avrupa Bazlı Sistematik Eğitim Modeli demektir. ABSEM ile öğrencilerin akademik yetenekleri,öğrenme stilleri, kişilikleri, ilgi alanları,bilgi birikimleri, deneyimleri ve öğrenme güdüleri açısından birbirinden çok farklı öğrencilerden oluştuğu gerçeğinden hareketle,öğretim programları ayrı ayrı planlanarak uygulanır. ABSEM Eğitim modeli Antalya Akademi Dünyası Eğitim Merkezi sadece kurumlarında uygulanmaktadır.

CineKPSS eğitim modeli ile sınava hazırlanmak Türkiye’nin bütün il ve ilçelerinde…

Antalya uzaktan eğitim A Grubu kpss  kursları için Antalya’nın en iyi A Grubu kpss dershanesi Akademi Dünyası bünyesinde aktif ve etkili bir şekilde faaliyet gösteren “Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi” kapsamında A Grubu KPSS kursu interaktif yani canlı eğitim şeklinde kurs merkezleri, kültür merkezleri, cafe, evinize kadar ulaşan eğitime A Grubu CineKPSS denir.

Antalya Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezi sayesinde; Kpss Genel Kültür Genel Yetenek Kursları, Kpss Eğitim Bilimleri Kursları, Kpss OABT Kursları, Kpss A Grubu Uzmanlık Kursları alabilirsiniz.

Söz konusu eğitimler, örgün olarak verilebildiği gibi Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim Merkezimiz sayesinde Türkiye’nin her yerine interaktif olarak da eğitim hizmeti verilmektedir. Eğitimlerimiz hem video hem de canlı etkileşimli olarak verilmektedir.

 

Antalya CineKPSS A Grubu ile, öğrenci canlı bir şekilde aldığı eğitim kapsamında aklına takılan her türlü soruyu anlık olarak“Whatsapp Soru Çözüm Hattı” vasıtasıyla öğretmene aktarabilir, karşılıklı iletişime girebilir. Bu sayede kurstan beklenen verim maksimum seviyeye ulaşır. A Grubu KPSS kursu hazırlık aşamasında bütün müfredatı dershane ortamındaymış gibi alıp, memur olma hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Antalya A Grubu CineKPSS Eğitim merkezlerinde tamamen ÜCRETSİZ olarak verilmektedir. Yakınlarınızda eğitim kurumu yoksa yada çok yoğun çalışıyorsanız A Grubu CineKPSS’ye www.akademiuzem.com adresinden en ekonomik koşullarla evinizden, iş yeriniz den sınavlara hazırlanarak HAYALLERİNİZE ulaşacaksınız.

 

Antalya A Grubu kpss hazırlık kursları ücretlerini7-24 Danışma hattımız 444 33 07  ve 0 530 304 98 98 nolu telefon hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

CineKPSSA Grubu Canlı Eğitim içeriğimizdeKpssA Grubu ders anlatımları,KpssA Grubu Ünite Testleri,KpssA Grubu Konu özetlerine , kpssA Grubu deneme sınavlarınaulaşabilirsiniz.

A Grubu CineKPSS katılımcılarına ÜCRETSİZWhatsapp Soru Çözüm Hattı : 0 (530) 304 98 98

Bu hat üzerinde A Grubu sınavlarına hazırlık aşamasında olan öğrencilerimiz çözemediği soruları 0 (530) 304 98 98  nolu hattımıza yollayarak ücretsiz bir şekilde soruları çözülür.

A Grubu CineKPSSkatılımcılarınaOnline Rehberlik Destek Hattı : 0 (530) 304 98 98  Rehber öğretmenlerimiz ders çalışma teknikleri, stres yönetimi derslere nasıl çalışmanız gerektiği gibi sorularınıza ücretsiz destek oluyor.

 

Bizi www.akademiuzem.com yada www.akademidunyasi.com.tr   adreslerimizden takip edebilirsiniz.
Email adresimiz : info@akademidunyasi.com.tr

 

Antalya A Grubu KPSS Kursu

ÜCRETSİZ ÖN BİLGİ TALEP FORMU DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Akademi Dünyası Uzaktan Eğitim örnek videolarımızı incelemekiçinYouTUBEkanalımızdan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCUvKYFn0BE_lvFkdNWAm8JA

 

 

 

 

Sosyal Medyadan Kurs İçeriklerini Görebilirsiniz:
Facebook
YouTube
Instagram

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here